Знахарі та екстрасенси хочуть створити свою профспілку

Добавлено: 2010-05-21 18:33:06

Одеські маги, знахарі та екстрасенси ініціюють створення професійної спілки фахівців езотеричних знань для відстоювання своїх інтересів.

Про це повідомив голова ініціативної групи фахівців езотеричних знань, рунолог Юрій ЗАВАЛА на прес-конференції в УНІАН.

За його словами, в Одесі 17 квітня 2010 року відбулися збори фахівців різних напрямків езотеричних знань з усієї області. Учасники зборів обговорювали ухвалений Верховною Радою у першому читанні законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо заборони діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передрікання майбутнього (долі)” і його вплив у майбутньому на представників езотеричних професій. Ю.ЗАВАЛА нагадав, що цим проектом пропонується заборонити діяльність екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та осіб, що надають послуги з передрікання майбутнього. Тому, наголосив Ю.ЗАВАЛА, було прийнято рішення об’єднатися для відстоювання своїх інтересів у профспілку фахівців езотеричних знань.

...

Присутні на прес-конференції таролог, ясновидиця Людмила ЗАВАЛА, хіромант, полковник КДБ у відставці Михайло ОНОПРІЄНКО, нумеролог, математик, художник, поет Тамара ПОЛЯКОВА, таролог, ясновидиця Ліля РОМАНОВА наголошували у своїх виступах на тому, що їхня професійна діяльність базується на наукових знаннях і приносить користь людям. Вони зауважували, що заборона їхньої діяльності призведе до її переходу “в тінь”, що навпаки значно збільшить кількість “шарлатанів” у цій сфері. Тому вони наголошували на доцільності ухвалення закону, який би вводив більш серйозний контроль за діяльністю езотериків та посилював вимоги до тих, хто хоче займатися відповідними професіями.


Повну версію статті читайте тут

Оглавление   |  На верх


Тема страницы:

Знахарі та екстрасенси хочуть створити свою профспілку: Статьи о Лилии Романовой Официальный сайт Лилии Романовой Статьи